Husumetlisini 7 yerinden bıçakladıktan sonra Firar eden şahıs teslim oldu

Karamürsel’de eski husumetlisini 7 yerinden bıçakladıktan sonra Firar eden şahıs teslim oldu Karamürsel’de geçtiğimiz hafta sonu, daha önceden husumetli olan iki kişi arasından çıkan kavgada 7 yerinden bıçakladıktan sonra firar eden şahıs teslim oldu. Çıkartıldığı mahkeme tarafından serbest bırakıldı Geçtiğimiz hafta sonu Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Hayati Şafak Sokakta aralarında daha önceden husumetin bulunduğu şahısların kavgasında Sait. Ç. (48) Naci.D.’yi (58) 7 yerinden bıçakladıktan sonra firar eden Sait Ç. Teslim oldu.

Husumetlisini   7 yerinden bıçakladıktan sonra   Firar eden şahıs teslim oldu Karamürsel Haber

Karamürsel’de eski husumetlisini

7 yerinden bıçakladıktan sonra

Firar eden şahıs teslim oldu

Karamürsel’de geçtiğimiz hafta sonu, daha önceden husumetli olan iki kişi arasından çıkan kavgada 7 yerinden bıçakladıktan sonra firar eden şahıs teslim oldu. Çıkartıldığı mahkeme tarafından serbest bırakıldı

Geçtiğimiz hafta sonu Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Hayati Şafak Sokakta aralarında daha önceden husumetin bulunduğu şahısların kavgasında Sait. Ç. (48) Naci.D.’yi (58) 7 yerinden bıçakladıktan sonra firar eden Sait Ç. Teslim oldu.

Sait Ç. çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. 7 yerinden bıçaklanan Naci D. kaldırıldığı Gölcük Necati Çelik Hastanesinde yapılan ameliyatının ardından hayati tehlikesini atlattığı belirterek sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet