Karamürsel İmam Hatip Lisesi için spor ve seminer salonu yapacak

Karamürsel İHL’ye spor salonu yapılacak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Karamürsel İHL’ye kapalı spor ve seminer salonu için ihaleye çıkacak. Büyükşehir Hizmet Binası’nda yapılacak ihale, 2 Kasım Pazartesi günü saat 11.00’de gerçekleştirilecek

Karamürsel İmam Hatip Lisesi için spor ve seminer salonu yapacak Karamürsel Haber

Karamürsel  İHL’ye  spor  salonu  yapılacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Karamürsel İHL’ye kapalı spor ve seminer salonu için ihaleye çıkacak. Büyükşehir Hizmet Binası’nda yapılacak ihale, 2 Kasım Pazartesi günü saat 11.00’de gerçekleştirilecek.

İHALEYE  ÇIKILACAK

Büyükşehir Belediyesi, eğitime verdiği destekleri sürdürüyor. Bu kapsamda birçok okula spor tesisi kazandıran Büyükşehir, Karamürsel İHL’ye spor salonu ve seminer salonu için de çalışma başlattı. Söz konusu tesis için 2 Kasım’da ihaleye çıkılacak.

BİN  281  METREKARE

Karamürsel İHL’nin yanında yapılacak tesis 2 katlı olacak. Bin 281 metrekare inşaat alanına sahip olacak spor salonunda 16x30 ebatlarında olacak basketbol ve voleybol sahası bulunacak. Soyunma odaları ve tribünün de yapılacağı tesiste toplantı ve etkinlikler için seminer salonu olacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme