Büyük ekibimizle an an seçim sonuçlarını sizlerle paylaşacağız bizi takip edin.

1 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek milletvekilliği genel seçimleri, karamürsel.tv’den anlık olarak aktarılacak. Anadolu Ajansı verileri kullanılarak hazırlanan sistem sayesinde, seçim yasaklarının kalkmasıyla birlikte, YSK’nın sonuçları detaylı olarak görülebilecek.

Büyük ekibimizle an an seçim sonuçlarını sizlerle paylaşacağız bizi takip edin. Karamürsel Haber


1 Kasım  Pazar günü gerçekleştirilecek milletvekilliği genel seçimleri, karamürsel.tv’den anlık olarak aktarılacak. Anadolu Ajansı verileri kullanılarak hazırlanan sistem sayesinde, seçim yasaklarının kalkmasıyla birlikte, YSK’nın sonuçları detaylı olarak görülebilecek.
Sistemde, açılan sandık sayısı, partilerin aldıkları oy sayıları ve yüzdeleri, Karamürsel başta olmak üzere ilçe ilçe görüntülenebilecek.
Partilerin milletvekili adaylarının da isim isim yer aldığı sistemde, ayrıca kullanıcılar seçim sonuçlarını değerlendiren yorumlar da yapabilecek.
Tüm seçim çevreleri sonuçlarının yer alacağı sistemde yayınlar, Türkçe, İngilizce ve Arapça dillerinde olacak

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme