Karamürsel'de iki ayrı fener alayı

Karamürsel'de iki ayrı fener alayı Karamürsel'de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Karamürsel İzci Kulübü ve Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından iki ayrı fener alayı düzenlendi. Karamürsel’de, Karamürsel İzci Kulübündeki çocuklar ve ardından Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Teşkilatı tarafından fener alayı düzenlendi. Karamürsel Kayacık Mahallesi halı saha mevkiinde toplanan İzci Kulübünün çocuklarının yürüyüşünün ardından Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi teşkilatının yaklaşık bin kişilik grubu, ellerindeki Türk bayrakları ve meşalelerle Atatürk Anıtı'na kadar yürüdü. Her iki etkinlik, ardı ardına saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla sona erdi. Fener alayına, Karamürsel CHP ilçe Başkanı Şinasi Yazar, Karamürsel ADD Başkanı Münteha Purut, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Zuhal Öztorun ve vatandaşlar ile öğrenci izciler katıldı.

Karamürsel'de  iki  ayrı  fener  alayı Karamürsel Haber

Karamürsel’de iki ayrı fener alayı

Karamürsel’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Karamürsel İzci Kulübü ve Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından iki ayrı fener alayı düzenlendi.

Karamürsel’de, Karamürsel İzci Kulübündeki çocuklar ve ardından Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Teşkilatı tarafından fener alayı düzenlendi. Karamürsel Kayacık Mahallesi halı saha mevkiinde toplanan İzci Kulübünün çocuklarının yürüyüşünün ardından Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi teşkilatının yaklaşık bin kişilik grubu, ellerindeki Türk bayrakları ve meşalelerle Atatürk Anıtı'na kadar yürüdü.

 

Her iki etkinlik, ardı ardına saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla sona erdi. Fener alayına, Karamürsel CHP ilçe Başkanı Şinasi Yazar, Karamürsel ADD Başkanı Münteha Purut, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Zuhal Öztorun ve vatandaşlar ile öğrenci izciler katıldı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme