Karamürsel'de Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Çelenk Töreniyle Başladı

Cumhuriyetin kuruluşunun 92. yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Karamürsel'de de Atatürk anıtına çelenk konulmasıyla başladı. Atatürk anıtında düzenlenen törene Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Cumhuriyet Baş Savıcısı Zafer Birinci, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Sadık Eroğlu, Karamürsel Belediye Başkan Vekili Ali Karacan, ve ilçe protokolü katıldı. Tören Atatürk Anıtına çelenklerin sunulmasıyla başladı. Ardından saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla tören sona erdi.

Karamürsel'de Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Çelenk Töreniyle Başladı Karamürsel Haber

Cumhuriyetin kuruluşunun 92. yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Karamürsel’de de Atatürk anıtına çelenk konulmasıyla başladı.

 

Atatürk anıtında düzenlenen törene Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Cumhuriyet Baş Savıcısı Zafer Birinci, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Sadık Eroğlu, Karamürsel Belediye Başkan Vekili Ali Karacan, ve ilçe protokolü katıldı.

Tören Atatürk Anıtına çelenklerin sunulmasıyla başladı. Ardından saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla tören sona erdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme