AKP'li Zeki Aygün Karamürsel'de destek istedi

AK Parti Kocaeli 3. Sıra Milletvekili Adayı Zeki Aygün, seçim çalışmaları kapsamında sabah erken saatlerde Karamürsel ereğli balık halinde balıkçılarla başladığı Karamürsel maratonuna ilçe merkezinde devam etti.Karamürsel Ak Parti ilçe başkanı Recep Demirel ve bir çok partilinin'de eşlik ettiği Aygün ilçemiz esnafını ziyaret edip dilek ve şikayetlerini dinledi.Cuma namazını ilçemizde kılan Aygün Ak parti kadın kollarının yapmış olduğu aşure dağıtımında kazanının başına geçti ve ilçe kadın kolları ve partili bayanlarla halka aşure dağıttı. KARAMÜRSEL'İ SEVİYORUM Karamürsel halkıyla dolu dolu bir gün geçiren Aygün amacımız seçim çalışması için halkın gözünü boyamak değil,gerçekten halkın sorunlarını dinleyerek bu sorunlara çözüm üretmek dedi.Karamürsel'de büyük bir kesim tarafından sevilen Aygün , Karamürsel ziyaretinin ardından ilçeden ayrıldı.

AKP'li Zeki Aygün Karamürsel'de destek istedi Karamürsel Haber

 

AK Parti Kocaeli 3. Sıra Milletvekili Adayı Zeki Aygün, seçim çalışmaları kapsamında sabah erken saatlerde Karamürsel ereğli balık halinde balıkçılarla başladığı Karamürsel maratonuna ilçe merkezinde devam etti.Karamürsel Ak Parti ilçe başkanı Recep Demirel ve bir çok partilinin'de eşlik ettiği Aygün ilçemiz esnafını ziyaret edip dilek ve şikayetlerini dinledi.Cuma namazını ilçemizde kılan Aygün Ak parti kadın kollarının yapmış olduğu aşure dağıtımında kazanının başına geçti ve ilçe kadın kolları ve partili bayanlarla halka aşure dağıttı.

KARAMÜRSEL'İ   SEVİYORUM

Karamürsel halkıyla dolu dolu bir gün geçiren Aygün amacımız seçim çalışması için halkın gözünü boyamak değil,gerçekten halkın sorunlarını dinleyerek bu sorunlara çözüm üretmek dedi.Karamürsel'de büyük bir kesim tarafından sevilen Aygün , Karamürsel ziyaretinin ardından ilçeden ayrıldı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme