İsmail Yıldırım'a bir tepkide Karamürsel CHP Kadın Kolları başkanı Zuhal Öztorun'dan geldi;

İsmail Yıldırım'a bir tepkide Karamürsel CHP Kadın Kolları başkanı Zuhal Öztorun'dan geldi; 'Bana hangi sıfatla bu mektup gönderiliyor' Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'ın imzasıyla Karamürsel'de bulunan 41 bin 230 seçmene tek, tek tamamıyla siyasi mektupla ile bilindiği üzere Karamürsel Saadet Partisi (SP) İlçe Başkanı İsmail Aydın ve Karamürsel Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Orhan Kılınçsoy'dan İsmail Yıldırım'a çok sert tepki gelmişti. Şimdide Karamürsel Cumhuriyetçi Hareket Partisi (CHP) Kadın Kolları başkanı Zuhal Öztorun'dan geldi. Öztorun, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım bu sorumsuzca ve de lüzumsuz harcamayla adıma gönderilen bu mektup bana hangi sıfatla gönderildi diyerek tepki gösterdi.

İsmail Yıldırım'a bir tepkide Karamürsel CHP Kadın Kolları başkanı Zuhal Öztorun'dan geldi; Karamürsel Haber

İsmail Yıldırım’a bir tepkide Karamürsel CHP Kadın Kolları başkanı Zuhal Öztorun’dan geldi;

‘Bana hangi sıfatla bu mektup gönderiliyor’

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın imzasıyla Karamürsel’de bulunan 41 bin 230 seçmene tek, tek tamamıyla siyasi mektupla ile bilindiği üzere Karamürsel Saadet Partisi (SP) İlçe Başkanı İsmail Aydın ve Karamürsel Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Orhan Kılınçsoy’dan İsmail Yıldırım’a çok sert tepki gelmişti. Şimdide Karamürsel Cumhuriyetçi Hareket Partisi (CHP) Kadın Kolları başkanı Zuhal Öztorun’dan geldi. Öztorun, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım bu sorumsuzca ve de lüzumsuz harcamayla adıma gönderilen bu mektup bana hangi sıfatla gönderildi diyerek tepki gösterdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme