Karamürsel'de Akıl almaz kaza imkansızı başaran şoför kaçtı

Karamürsel;'de inanılmaz trafik kazası olay sabah saat 10:30 sıralarında 4 Temmuz mahallesi plaj yolu beyaz saray düğün salonunu otoparkında meydana geldi. Görgü tanıklarının iddialarına göre eğerli istikametinden Karamürsel'e doğru gelen 16 HJ 066 Plakalı binek araç bir aracın zor geçeceği ve trafiğe beton bariyerlerle kapalı olan toprak yola girdi ve burada hız yaparak kontrolden çıktı D-130 Karayolu'nu ayıran bariyerlere barptıktan sonra dönen araç denize sadece birkaç metre kala dura bildi araç kaza yaptıktan sonra araçtan inen ve kaçan iki şahsın alkollü oldukları iddia edildi. Olay yerine gelen polisler olay yerinde araştırma başlattı.

Karamürsel'de Akıl almaz kaza imkansızı başaran şoför kaçtı Karamürsel Haber

Karamürsel'de inanılmaz trafik kazası.

Olay sabah saat 10:30 sıralarında Tabakhane mahallesi plaj yolu Altın Kemer Düğün Salonu   otopark çıkışında  meydana geldi. Görgü tanıklarının iddialarına göre eğerli istikametinden Karamürsel'e doğru gelen 16 HJ 066 Plakalı binek araç bir aracın zor geçeceği ve trafiğe beton bariyerlerle kapalı olan toprak yola girdi ve burada hız yaparak kontrolden çıktı D-130 Karayolu'nu ayıran bariyerlere barptıktan sonra üç ağacı devirdi ve dönen araç denize sadece birkaç metre kala durabildi araç kaza yaptıktan sonra araçtan inen ve kaçan iki şahsın alkollü oldukları iddia edildi. Olay yerine gelen polisler olay yerinde araştırma başlattı. 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme