Karamürsel Belediyesi Yeni Tapuları Dğatıyor

18. maddesi uygulaması (şuyulandırma) Tapu Müdürlüğünde tescilleri tamamlanarak yeni tapu senetleri Karamürsel Belediyesine teslim edilmiştir. Uygulama alanındaki taşınmaz malikleri yeni tapu senetlerini Karamürsel Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğünden temin edebileceklerdir.

Karamürsel Belediyesi Yeni Tapuları Dğatıyor Karamürsel Haber

İlçemiz Kayacık Mahallesinde 30 nolu Düzenleme Bölgesi olarak adlandırılan 30-173-174 ve 358 adaları kapsayan alanda Karamürsel Belediyesince  yapılan 3194 sayılı imar kanununun 18. maddesi uygulaması (şuyulandırma) Tapu Müdürlüğünde tescilleri tamamlanarak yeni tapu senetleri  Karamürsel Belediyesine  teslim edilmiştir. Uygulama alanındaki taşınmaz malikleri yeni tapu senetlerini Karamürsel Belediyesi  İmar ve Şehircilik Müdürlüğünden temin edebileceklerdir.

Söz konusu bölgedeki taşınmazların maliklerine ilanen duyrulur.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme