Yola devrilen çam ağacı büyük korku yarattı.

Devrilen Çam Ağacı Büyük Korku Yaşattı! Karamürsel Çamlık Çay Bahçesinin İnşaatı sırasında devrilen asırlık çam ağacı büyük tehlike yarattı. Devrilen ağaç nedeniyle hiç kimseye ve etrafa zarar vermeyişi kazanın ucuz atlatılması olarak yorumlandı.

Yola devrilen çam ağacı büyük korku yarattı. Karamürsel Haber

Devrilen Çam Ağacı Büyük Korku Yaşattı!

 

Karamürsel Çamlık Çay Bahçesinin İnşaatı sırasında devrilen asırlık çam ağacı büyük tehlike yarattı. Devrilen ağaç nedeniyle hiç kimseye ve etrafa zarar vermeyişi kazanın ucuz atlatılması olarak yorumlandı.

 

 

Karamürsel Atatürk Caddesi ile Gazanfer Bilge Caddesi üzerinde bulunan Çamlık Çay Bahçesinin inşaatı sırasında asırlık çam ağıcının büyük bir gürültü ile aniden yola devrilmesi nedeniyle korkulu dakikalar yaşattı. Ağacın yola devrildi sırada yoldan hiçbir yayanın ve de araçların geçmeyişi kazanın ucuz atlatılmasına neden olurken vatandaşların ve mahalle sakinlerinin büyük tepkisine neden oldu. Devrilen çam ağacı kısa sürede yoldan kaldırılarak yol trafiğe açıldı.

Harfiyat yapan uzman kişiler bu kadar büyük bir çam ağacının sadece yere 30 cm kökü olması ve köklerinin yanlara doğru uzaması nedeni ile harfiyat esnasında büyük bir gürültü ile yıkıldığını belirttiler.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme