İlyas Bayraktar ve Çiftlik Cadde sakinleri alkol ve uyuşturuculardan şikayetçiler

Karamürsel İlyas Bayraktar ve Çiftlik Cadde sakinleri alkol ve uyuşturuculardan şikayetçiler Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi 4 Temmuz Mahallesi İlyas Bayraktar ile Çiftlik Caddesi köşesinde bulunan inşaat alkol ve uyuşturucuların mekanı olmuş. Mahalle sakinlerinin şikayetlerine rağmen inşaat sahipleri tarafından hiçbir önlem alınmaması tepkilere neden oluyor.

İlyas Bayraktar ve Çiftlik Cadde sakinleri alkol ve uyuşturuculardan şikayetçiler Karamürsel Haber

Karamürsel İlyas Bayraktar ve Çiftlik Cadde sakinleri alkol ve uyuşturuculardan şikayetçiler

 

Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi 4 Temmuz Mahallesi İlyas Bayraktar ile Çiftlik Caddesi köşesinde bulunan inşaat alkol ve uyuşturucuların mekanı olmuş. Mahalle sakinlerinin şikayetlerine rağmen inşaat sahipleri tarafından hiçbir önlem alınmaması tepkilere neden oluyor.

 

Önceki gün inşaat'ta 4 gencin alkol ve uyuşturucu komasına girerek tedavi altına alınmasının ardından mahalle halkı bu inşaat alkol ve uyuşturucuların adeta mekanı olduğunu bu nedenle yetkililere ve de inşaat sahiplerine defalarca şikayet de bulunmalarına rağmen hiçbir önlem alınmaması tepkilere neden oldu.

ÇOCUKLARI PARKA ÇIKARAMAZ OLDUK

Mahalle sakinleri inşaat önünde bulunan parka çocuklarımızı yollarken tedirgin oluyoruz.İnşaat'tan biri çıkar,bir şey olur diye aklımız hep orada kalıyor çocukların yanlarından ayrılamıyoruz. 

Mahalle halkı, duruma tepki göstererek, yaşananlardan tedirgin olduklarını ifade ederek, yıllardır hiçbir çalışma yapılmayan adeta terk edilmiş halde duran bu inşaata girilmemesi için inşaat sahipleri tarafından inşaatın etrafının kapatılmaması nedeniyle alkol ve uyuşturucuların mekanı haline gelen bu yerden tedirgin olduklarını belirttiler.

Mahalle sakinleri, gece ve gündüzleri bu inşaattan sürekli sesler geldiğini ve gençlerin binaların içerisinde alkol ve uyuşturucu kullandıklarını belirterek, "Burada her türlü pislik oluyor. Gece ve gündüz uyuşturucu ve alkol kullanıyorlar ve gürültü yapıyorlar. Yıllardır bu inşaatta bir çalışma olmadığından adeta terk edilmiş olan ve mal sahiplerinin de inşaata girilmemesi için hiçbir önlem almaması mahalle halkının tepkisine neden olurken önünden geçmeye çekindiklerini belirten mahalle sakinleri bu inşaatı gören evlerinden balkon ve camlarına dahil çıkmadıklarını de belirttiler.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet