Turgay Akgün, K.İ.Y. ile anlaştı

Turgay Akgün, K.İ.Y. ile anlaştı Kocaeli'nde birçok amatör kulüplerde mücadele veren Karamürselli Turgay Akgün bu sezon eski kulüplerinden Karamürsel İdman Yurdu ile anlaştı. Çamçukur, Pektim, Kocaeli Büyükşehir Belediye, Harb-İş, Kaytazdere, Karamürsel İdman Yurdu ve Barbaros spor kulüplerinde mücadele veren 33 yaşındaki forvet oynayan Turgay Akgün eski oynadığı kulüplerden Karamürsel İdman Yurdu ile anlaştı.

Turgay Akgün, K.İ.Y. ile anlaştı Spor

Turgay Akgün, K.İ.Y. ile anlaştı

Kocaeli’nde birçok amatör kulüplerde mücadele veren Karamürselli Turgay Akgün bu sezon eski kulüplerinden Karamürsel İdman Yurdu ile anlaştı.

Çamçukur, Pektim, Kocaeli Büyükşehir Belediye, Harb-İş, Kaytazdere, Karamürsel İdman Yurdu ve Barbaros spor kulüplerinde mücadele veren 33 yaşındaki forvet oynayan Turgay Akgün eski oynadığı kulüplerden Karamürsel İdman Yurdu ile anlaştı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme