Karamürsel'de Uyuşturucu Kullanan 4 Genç Hastanelik Oldu

Karamürsel'de Uyuşturucu Kullanan 4 Genç Hastanelik Oldu Karamürsel'de uyuşturucu kullandıktan sonra fenalaşan 4 genç hastaneye kaldırıldı. Karamürsel İlçesi 4 Temmuz Mahallesi İlyas Bayraklı Caddesi üzerindeki inşaat halindeki bir binanın içinde, uyuşturucu kullanan M.D.(16), Ö.P.(17), B.Y.K.(17) ve M.B.(19) isimli gençlere ilk müdahalesi olay yerine çağrılan 112 acil servis ekipleri tarafından yapıldıktan sonra, Karamürsel Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yapılan tetkiklerde gençlerin uyuşturucu madde kullandıkları öne sürüldü. Uyuşturucu komasına girdiği iddia edilen gençlerden M.B.’nin durumunun ciddiyetini koruduğu, M.D., Ö.P. ve B.Y.K.’nin sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi. Polis olayla, ilgili soruşturma başlattı.

Karamürsel'de Uyuşturucu Kullanan 4 Genç Hastanelik Oldu Karamürsel Haber

Karamürsel’de Uyuşturucu Kullanan 4 Genç Hastanelik Oldu

Karamürsel’de uyuşturucu kullandıktan sonra fenalaşan 4 genç hastaneye kaldırıldı.

Karamürsel İlçesi 4 Temmuz Mahallesi İlyas Bayraklı Caddesi üzerindeki inşaat halindeki bir binanın içinde, uyuşturucu kullanan M.D.(16), Ö.P.(17), B.Y.K.(17) ve M.B.(19) isimli gençlere ilk müdahalesi olay yerine çağrılan 112 acil servis ekipleri tarafından yapıldıktan sonra, Karamürsel Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yapılan tetkiklerde gençlerin uyuşturucu madde kullandıkları öne sürüldü. Uyuşturucu komasına girdiği iddia edilen gençlerden M.B.’nin durumunun ciddiyetini koruduğu, M.D., Ö.P. ve B.Y.K.’nin sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Polis olayla, ilgili soruşturma başlattı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme