KARAMÜRSELLİ ABDULKADİR EKİN AMELİYATTAN ÇIKTI

Karamürsel D-130 karayolu Kayacık Mahallesi Beton Yol Mevkiinde durakta beklediği sırada trafik kazası geçiren karamürsel'in sevilen simalarından Abdulkadir Ekin kaldırıldığı Seka Devlet Hastanesinde geçirdiği bir dizi ameliyat neticesinde yaşama tutundu. HALA YOĞUN BAKIMDA Abdulkadir Ekin geçirdiği kaza neticesinde ağar yaralanmış ve ameliyata alınmıştı ameliyatın iyi geçtiğini belirten doktorlar kritik bir süreç geçiren hastanın bünyesinin kuvvetli olduğunu ve yapılan müdahalelere sonuç verdiğini belirttiler.Evli ve bir çocuk babası olan Adbulkadir Ekin için umut dolu bekleyiş devam ediyor. Dualarımız senin için.

KARAMÜRSELLİ ABDULKADİR EKİN AMELİYATTAN ÇIKTI Karamürsel Haber

Karamürsel D-130 karayolu Kayacık Mahallesi Beton Yol Mevkiinde durakta beklediği sırada trafik kazası geçiren karamürsel'in sevilen simalarından Abdulkadir Ekin kaldırıldığı Seka Devlet Hastanesinde geçirdiği bir dizi ameliyat neticesinde yaşama tutundu.

HALA YOĞUN BAKIMDA

Abdulkadir Ekin geçirdiği kaza neticesinde ağır yaralanmış ve ameliyata alınmıştı ameliyatın iyi geçtiğini belirten doktorlar kritik bir süreç geçiren hastanın bünyesinin kuvvetli olduğunu ve yapılan müdahalelere sonuç verdiğini belirttiler.Evli ve bir çocuk babası olan Adbulkadir Ekin için umut dolu bekleyiş devam ediyor. Dualarımız senin için.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme