Karamürsel'de aracıyla intihar etti yaşam mücadelesi veriyor

Görgü tanıklarının iddialarına göre akşam saat 18:30 sularında Karamürsel amiral caddesi D-130 karayolunda Yalova'dan İzmit istikametine 67 TH 550 Plakalı ford marka binek aracıyla seyir halinde olan Temel C ( 48 ) bilinmeyen bir neden den dolayı direksiyon hakimiyetini kaybederek yol kenarındaki ağaçlara çarptı. Olayı gören çevre sakinleri hemen 112 acil servis ekiplerine haber verdiklerini aracın altından yakıt aktığını gördükleri için yaralıyı araçtan çıkararak yolun kenarına aldıklarını söylediler. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra yaralıyı önce Karamürsel Devlet Hastanesine buradan'da Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesine sevk ettikleri bilgisi verildi.Yaralı Temel Ç (48) durumunun ciddiyetini koruduğu bilgisi verildi.Olay yerinde kaza esnasında yere düşen bir kağıt kafalarda soru işareti oluşturdu . Kağıtta benim ölümümden ............. kişiler sorumludur şeklinde bir yazı vardı. Olaydan sonra emniyet güçleri olay yerinde inceleme başlattılar.

Karamürsel'de aracıyla intihar etti yaşam mücadelesi veriyor Kaybettiklerimiz

Görgü tanıklarının iddialarına göre akşam saat 18:30 sularında Karamürsel amiral caddesi D-130 karayolunda Yalova'dan İzmit istikametine   67 TH 550 Plakalı ford marka binek aracıyla  seyir halinde olan Temel C ( 48 ) bilinmeyen bir neden den dolayı direksiyon hakimiyetini kaybederek yol kenarındaki ağaçlara çarptı. Olayı gören çevre sakinleri hemen 112 acil servis ekiplerine haber verdiklerini aracın altından yakıt aktığını gördükleri için yaralıyı araçtan çıkararak yolun kenarına aldıklarını söylediler. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra yaralıyı önce Karamürsel Devlet Hastanesine buradan'da Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesine sevk ettikleri bilgisi verildi.Yaralı Temel Ç (48) durumunun ciddiyetini koruduğu bilgisi verildi.Olay yerinde kaza esnasında yere düşen bir kağıt kafalarda soru işareti oluşturdu . Kağıtta benim ölümümden ............. kişiler sorumludur şeklinde bir yazı vardı. Olaydan sonra emniyet güçleri olay yerinde inceleme başlattılar.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme