Küçük prenses sağlığına kavuştu taburcu oluyor

Küçük Duru taburcu olacak 11 Eylül günü evlerinin ikici kattaki penceresinden düşen 6 yaşındaki Duru Karayaka yoğun bakımda çıktı. Küçük Duru bu hafta sonuna kadar taburcu olacak. 11 Eylül günü Ahmet ve Çağla Karayaka'nın biricik kızları 6 yaşında olan Duru Karayaka Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Bulvarın 9/2 adresindeki apartmanın 2. katındaki evin çamından aşağıya düşerek ağır yaralanmıştı. İzmit Medical Park Hastanesinde yapılan ameliyatının ardından yoğun bakıma alınan Duru Karayaka yoğun bakımdan çıktı. Küçük Duru, bu hafta sonuna kadar taburcu olacağı belirtildi Karamürsel.tv Ailesi olarak Duru’ya ve Karayaka ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Küçük prenses  sağlığına kavuştu taburcu oluyor Karamürsel Haber

 

11 Eylül günü Ahmet ve Çağla Karayaka'nın biricik kızları 6 yaşında olan Duru Karayaka Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Bulvarın 9/2 adresindeki apartmanın 2. katındaki evin çamından aşağıya düşerek ağır yaralanmıştı.

İzmit Medical Park Hastanesinde yapılan ameliyatının ardından yoğun bakıma alınan Duru Karayaka yoğun bakımdan çıktı. Küçük Duru, bu hafta sonuna kadar taburcu olacağı belirtildi.

Olayın yaşandığı günden bu yana küçük prenses için bir çok telefon ve mesaj aldık . Sağlığını ve son durumunu merakeden bir çok takipçimiz bizim gibi güzel haberi almak için sabırsızlıkla bekledi.Bugün bu müthiş haberi sizlerle paylaşmak bize tarifi olmayan bir mutluluk yaşattı.

 

Karamürsel.tv Ailesi olarak Duru’ya ve Karayaka ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme