İsmail Yıldırım rapor almadı

Kurban bayramın 3. günü spor yaparken tendon bağlarını kopartan ve yapılan ameliyatın ardından taburcu olarak evinde istirahat eden Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, rapor almadı. Evinde bir süre dinlendikten sonra belediyeye gelerek görevinin başında olacağı belirtilen İsmail Yıldırım alçılı bacağı ile çalışmalarını sürdüreceği bu nedenle yerine bir vekil tayin edilmeyeceği belirtildi.

İsmail Yıldırım rapor almadı Karamürsel Haber

Kurban bayramın 3. günü spor yaparken tendon bağlarını kopartan ve yapılan ameliyatın ardından taburcu olarak evinde istirahat eden Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, rapor almadı.

Evinde bir süre dinlendikten sonra belediyeye gelerek görevinin başında olacağı belirtilen İsmail Yıldırım alçılı bacağı ile çalışmalarını sürdüreceği bu nedenle yerine bir vekil tayin edilmeyeceği belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme