İSMAİL YILDIRIM SABAH TABURCU OLDU

Hafta sonu antrenman yapmak üzere Ahmet Taşçı ve bir kaç arkadaşı ile kapalı spor salonunun arkasında bulunan idman sahasında idman yaptıkları sırada İsmail Yıldırım'ın zıpladığı sırada ayağını ileri atması ile sağ ayak tendonlarını yırttığı ve yere düştüğü belirtildi. Yıldırım, bunun üzerine Seka Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. İsmail Yıldırımın sağlık durumunun iyi olduğu ve sabah hastaneden taburcu olarak evinde istirahat ettiği belirtildi.

İSMAİL YILDIRIM SABAH TABURCU OLDU Yaşam

Hafta sonu  antrenman yapmak üzere Ahmet Taşçı ve bir kaç arkadaşı ile kapalı spor salonunun arkasında bulunan idman sahasında idman yaptıkları sırada İsmail Yıldırım'ın zıpladığı esnada ayağını ileri atması ile sağ ayak tendonlarını yırttığı ve yere düştüğü olay sonrası. Yıldırım,  Seka Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Geçirdiği başarılı ameliyat sonrasındaİsmail Yıldırımın sağlık durumunun iyi olduğu ve bu sabah hastaneden taburcu olarak evinde istirahat ettiği belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme