KARAMÜRSEL'DE KASAPLAR MESAİDE

Karamürsel’de Kurban Bayramı'nda kurban kesenler, kestikleri kurbanlık hayvan etlerinden, kıyma çektirmek için kasaplar önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Karamürsel’de, kurban bayramının ikinci, üçüncü ve dördüncü günü sabah saatlerinden itibaren kasapların önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar kurban etlerini önce kuşbaşı, ardından kıyma çektirerek buzdolaplarına koydular. Kurban kestiren yada kendilerine kurban eti verilen vatandaşlar kurban etinin bir bölümünü, kıyma ve sucuk yaptırmak için sabahın erken saatlerinde kasapların önünde oluşan uzun kuyruklar sonunda evlerine kilolarca kıymaları paketleyerek buzdolaplarına koyarak uzun zaman kasaplara uğramayacakların belirttiler.

KARAMÜRSEL'DE KASAPLAR MESAİDE Karamürsel Haber

Karamürsel’de Kurban Bayramı'nda kurban kesenler, kestikleri kurbanlık hayvan etlerinden, kıyma çektirmek için kasaplar önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

 

Karamürsel’de, kurban bayramının ikinci, üçüncü ve dördüncü günü sabah saatlerinden itibaren kasapların önünde uzun kuyruklar oluşturan vatandaşlar kurban etlerini önce kuşbaşı, ardından kıyma çektirerek buzdolaplarına koydular. Kurban kestiren yada kendilerine kurban eti verilen vatandaşlar kurban etinin bir bölümünü, kıyma ve sucuk yaptırmak için sabahın erken saatlerinde kasapların önünde oluşan uzun kuyruklar sonunda evlerine kilolarca kıymaları paketleyerek buzdolaplarına koyarak uzun zaman kasaplara uğramayacakların belirttiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme