İSMAİL YILDIRIM KENDİNE GELDİ VALİ GÜZELOĞLU ZİYARETİNE GELDİ

Dün antrenman yapmak üzere Ahmet Taşçı ve bir kaç arkadaşı ile kapalı spor salonunun arkasında bulunan idman sahasında idman yaptıkları sırada İsmail Yıldırım'ın zıpladığı sırada ayağını ileri atması ile sağ ayak tendonlarını yırttığı ve yere düştüğü belirtildi. Yıldırım, bunun üzerine Seka Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.

İSMAİL YILDIRIM KENDİNE GELDİ VALİ  GÜZELOĞLU ZİYARETİNE GELDİ Karamürsel Haber

Dün antrenman yapmak üzere Ahmet Taşçı ve bir kaç arkadaşı ile kapalı spor salonunun arkasında bulunan idman sahasında idman yaptıkları sırada İsmail Yıldırım'ın zıpladığı sırada ayağını ileri atması ile sağ ayak tendonlarını yırttığı ve yere düştüğü belirtildi. Yıldırım, bunun üzerine Seka Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu da bugün eşi Ayşe Güzeloğlu ile birlikte Başkan Yıldırım'ı hastanede ziyaret etti. Vali Güzeloğlu'na hastane başhekim yardımcısı Dr. Erkan Çelik, Evde Hizmet Bakım sorumlusu Emel Pınar Kılıç ile Güvenlik Vardiya amiri Gökhan Şahin de eşlik etti. Vali Güzeloğlu, Yıldırım'ın durumuyla ilgili bilgi aldıktan sonra kendisine geçmiş olsun dileklerini iletti. Başkan Yıldırım ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Vali Hasan Basri Güzeloğlu ve eşi Ayşe Güzeloğlu'na teşekkür etti.İsmail Yıldırım'ın yarın taburcu olacağı bildirilken  uzun bir süre dinlenmesi gerekeceği belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme