Bayram geldi sokaklar bom boş kaldı

Bayram arifesinde adım atacak yerin kalmadığı Karamürsel’de Kurban Bayramı´nın ilk gününde sessizliğe büründü Kurban Bayramı arifesinde bayram alışverişi için çarşı ve pazara akın eden Karamürsellilerin bayramın ilk gününde Kurban ibadetini yerine getirmesi ve ziyaretlerde bulunmasıyla sokaklar boş kaldı.

Bayram geldi sokaklar bom boş kaldı Karamürsel Haber

Bayram arifesinde adım atacak yerin kalmadığı Karamürsel’de Kurban Bayramı´nın ilk gününde sessizliğe büründü

 

Kurban Bayramı arifesinde bayram alışverişi için çarşı ve pazara akın eden Karamürsellilerin  bayramın ilk gününde Kurban ibadetini yerine getirmesi ve ziyaretlerde bulunmasıyla sokaklar boş kaldı. Arife günü iğne atsan yere düşmeyecek bir gün yaşayan Karamürsel bayram sabahında sessizliğe büründü. Kurban Bayramı’nın ilk gününde bayram namazından çıkan vatandaş soluğu kurban kesimi yapmak için mezbahalarda alırken, kimi vatandaşlar ise 9 günlük bayram tatilini fırsat bilerek şehir dışına çıkmayı tercih etti. İlk günde Karamürsel merkezde çoğu esnaf dükkanını açmazken, bayramı çalışarak geçiren polis ekipleri ve temizlik çalışanları görevlerinin başındaydı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme