Şinasi Yazar Saha çalışmalarına yarın başlıyoruz

Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi başkanı Şinasi Yazar Listenin değişmesini beklemiyordum dedi. Yeni milletvekillerimizin performansları daha ortaya çıkmamıştı, çıkması için fırsat yoktu. Listelerle ilgili hiçbir sorun görmüyorum. Bizim hedefimiz vekil sayısını arttırmak ve bunun için canla başla mücadele edeceğiz.

Şinasi Yazar  Saha çalışmalarına yarın başlıyoruz Karamürsel Haber

Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi başkanı Şinasi Yazar Listenin değişmesini beklemiyordum dedi. Yeni milletvekillerimizin performansları daha ortaya çıkmamıştı, çıkması için fırsat yoktu. Listelerle ilgili hiçbir sorun görmüyorum. Bizim hedefimiz vekil sayısını arttırmak ve bunun için canla başla mücadele edeceğiz. Biz Karamürsel İlçe Örgütü olarak 1 Kasım seçimlerine hazırız, sandık görevlileri de hazır. Sadece isimlerde birkaç revizyon yaptık. Milletvekillerimiz de kesinleşti ve pazartesi gününden itibaren sahalara çıkacağız, gitmedik yer, çalmadık kapı bırakmayacağız. Canla, başla çalışacağız.Seçimlere yaklaştığımız bu zamanlarda Karamürsel İlçe Örgütü olarak elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme