CENK BOZDAĞ ÇOCUK ŞUBE MÜDÜRÜ OLDU

Karamürsel Emniyet Müdürlüğün'de Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Cenk Bozdağ Kocaeli çocuk şube müdürlüğü görevine atandı. Karamürsel'e geldiği günden bu yana gerek karamürsel esnafına gerekse karamürsel'de yaşayan ve kapısına gelen herkese güler yüzlü ve sempatik tavırları ile çok sevilen Cenk Bozdağ Karamürsel'de kısa sürede halkla bütünleşmeyi başaran ve halkın sorunları ile gerçekten ilgilenen müdürümüzün atanma haberi üzüntüye neden oldu. Bizlerde Karamürsel.tv Ailesi olarak Sn Cenk Bozdağ müdürümüze yeni görevinde başarılar dileriz.

CENK BOZDAĞ ÇOCUK ŞUBE MÜDÜRÜ OLDU Karamürsel Haber

Karamürsel Emniyet Müdürlüğün'de Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Cenk Bozdağ Kocaeli çocuk şube müdürlüğü görevine atandı. 
Karamürsel'e geldiği günden bu yana gerek karamürsel esnafına gerekse Karamürsel'de yaşayan halkın ve kapısına gelen herkese sergilediği güler yüzlü ve sempatik tavırları ile çok sevildi. Cenk Bozdağ Karamürsel'de kısa sürede halkla bütünleşmeyi başaran ve halkın sorunları ile gerçekten ilgilenen biri olarak gönüllerde taht kurmuştu.
Bizlerde Karamürsel.tv Ailesi olarak Sn Cenk Bozdağ müdürümüze yeni görevinde başarılarının devamını  dileriz.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme