6 yaşındaki çocuk camdan düştü

6 yaşındaki çocuk camdan düştü Kocaeli'nin Karamürsel İlçesinde ikinci kattaki evlerinin penceresinden düşen 6 yaşındaki çocuk, yoğun bakımda yaşam savaşı veriyor Kocaeli'nin Karamürsel İlçesinde üzücü bir olay meydana geldi. Ahmet ve Çağla Karayaka'nın biricik kızları 6 yaşında olan Duru Karayaka Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Bulvarın 9/2 adresindeki apartmanın 2. katındaki evin çamından aşağıya düştü. 112 ekipleri tarafından olay yerinde ilk müdahalesi yapıldıktan sonra İzmit Medical Park Hastanesinde ameliyata alınan Duru Karayaka yoğun bakıma alındı.

6 yaşındaki çocuk camdan düştü Karamürsel Haber

6 yaşındaki çocuk camdan düştü

Kocaeli'nin Karamürsel İlçesinde ikinci kattaki evlerinin penceresinden düşen 6 yaşındaki çocuk, yoğun bakımda yaşam savaşı veriyor

Kocaeli'nin Karamürsel İlçesinde üzücü bir olay meydana geldi. Ahmet ve Çağla Karayaka'nın biricik kızları 6 yaşında olan Duru Karayaka Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Bulvarın 9/2 adresindeki apartmanın 2. katındaki evin çamından aşağıya düştü.

112 ekipleri tarafından olay yerinde ilk müdahalesi yapıldıktan sonra İzmit Medical Park Hastanesinde ameliyata alınan Duru Karayaka yoğun bakıma alındı.

Karamürsel.tv Ailesi olarak küçük yavrumuza acil şifalar Karayaka ailesine'de  çok geçmiş olsun . İnanıyoruzki bu meleğimiz çok kısa sürede iyileşit tekrar bu gülümseyen yüzü ile gülücükler saçmasını diliyoruz. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme