Karamürsel'de Seçmen Listeleri Askıya Çıktı

Koalisyon görüşmelerinin sonuçsuz kalmasının ardından alınan kararla 1 Kasım'da yapılması kararlaştırılan genel seçimlerde oy kullanacak olan vatandaşların seçmen listeleri muhtarlıklarda askıya çıktı. Mahalle muhtarlıklarına gelen vatandaşlar seçmen listelerinde isimlerinin olup olmadığını kontrol ediyor.

Karamürsel'de Seçmen Listeleri Askıya Çıktı Karamürsel Haber

1 Kasım'da yapılacak erken genel seçim için YSK tarafından hazırlanan seçmen listeleri, muhtarlıklarda askıya asıldı. Listeler 10 Eylül'e kadar askıda kalacak.

İSMİNİ BULAMAYANLAR NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİNE GİTMELİ

Koalisyon görüşmelerinin sonuçsuz kalmasının ardından alınan kararla 1 Kasım'da yapılması kararlaştırılan genel seçimlerde oy kullanacak olan vatandaşların seçmen listeleri muhtarlıklarda askıya çıktı. Mahalle muhtarlıklarına gelen vatandaşlar seçmen listelerinde isimlerinin olup olmadığını kontrol ediyor. Listelerde isimlerini bulamayanların bağlı bulundukları nüfus müdürlüklerine giderek işlem yaptırmaları gerekiyor.

10 EYLÜL SON TARİH

Listelerin asılmasıyla birlikte vatandaşlar isimlerini kontrol etmek için muhtarlıkları ziyaret etmeye başladı. Listelerde vatandaşların kolayca isimlerini bulabilmeleri için soyadına göre hazırladığı belirtilen, listelerin 10 Eylül tarihine kadar askıda kalacağını söyledi.

Öte yandan muhtarlık binalarına gelemeyen vatandaşlar internet ortamından T.C. kimlik numaraları ile sorgulama yapabilecekler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme