Karamürsel ADD'den Şehit Ailelerine Ziyaret

Karamürsel Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD), Şehit Ailelerini Ziyaret Etti. Karamürsel Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD), şehit ailelerini ziyaret etti.ADD Karamürsel Şube Başkanı Münteha Purut ile dernek yönetimi, Karamürsel’deki 8 şehit ailelerinin evlerini tek tek ziyaret ederek her birine ‘Türk Bayrağı’ hediye ettiler. Purut, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve şehitleri anma gününde Karamürsel’deki şehit ailelerini yalnız bırakmadıklarını ifade eden Purut, şöyle devam etti, şehit ailelerinin acılarına biraz olsa da ortak olabildiysek bizleri sevindirdi. Her yıl tekrarladıkları bu ziyaretlerle şehitleri hem andıklarını hem de onları unutmadıklarını gösterdiklerini söyledi. Ziyarette hediye edilen Türk Bayrağımızı öpüp alnına koyan şehit babası herkese duygulu anlar yaşatırken şehit aileler bu ziyaretten çok memnun kaldıklarını ve bizleri çok mutlu ettiniz diyerek bizleri unutmayın dediler.

Karamürsel ADD'den Şehit Ailelerine Ziyaret Karamürsel Haber

Karamürsel Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD), Şehit Ailelerini Ziyaret Etti.

Karamürsel Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD), şehit ailelerini ziyaret etti.ADD Karamürsel Şube Başkanı Münteha Purut ile dernek yönetimi, Karamürsel’deki 8 şehit ailelerinin evlerini tek tek ziyaret ederek her birine ‘Türk Bayrağı’ hediye ettiler.

Purut, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve şehitleri anma gününde Karamürsel’deki şehit ailelerini yalnız bırakmadıklarını ifade eden Purut, şöyle devam etti, şehit ailelerinin acılarına biraz olsa da ortak olabildiysek bizleri sevindirdi. Her yıl tekrarladıkları bu ziyaretlerle şehitleri hem andıklarını hem de onları unutmadıklarını gösterdiklerini söyledi.

Ziyarette hediye edilen Türk Bayrağımızı öpüp alnına koyan şehit babası herkese duygulu anlar yaşatırken şehit aileler bu ziyaretten çok memnun kaldıklarını ve bizleri çok mutlu ettiniz diyerek bizleri unutmayın dediler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme