Barbaros Tantan Kalp Krizi Geçirdi

Kocaeli Gazeteciler Derneği eski Başkanı, Anadolu Ajansı eski Kocaeli temsilcisi, gazeteci ve aynı zamanda HTKP il Başkanı Barbaros Tantan geçirdiği kalp krizi nedeniyle hastaneye kaldırıldı.. Derince Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırılan Tantan bugün anjiyo olacak.. Buber Group Ailesi olarak , Sevgili meslektaşımıza geçmiş olsun diyor bir an önce sağlığına kavuşması temennisiyle acil şifalar diliyoruz..

Barbaros Tantan Kalp Krizi Geçirdi Yaşam

Kocaeli Gazeteciler Derneği eski Başkanı, Anadolu Ajansı eski Kocaeli temsilcisi, gazeteci ve aynı zamanda HTKP il Başkanı  Barbaros Tantan geçirdiği kalp krizi nedeniyle hastaneye kaldırıldı..  Derince Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırılan Tantan bugün anjiyo olacak.. 

Buber Group Ailesi olarak  , Sevgili meslektaşımıza geçmiş olsun diyor bir an önce sağlığına kavuşması temennisiyle  acil şifalar diliyoruz..

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme