Kaymakam: 5 yıl sonra sen de değişirsin başkan

Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, yılbaşı gecesi polisleri ziyaretinde, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a “5 yıl sonra değişirsin” dedi. Narinoğlu, bu esprisi ortamı buz kestirince durumu toparlamak için bir süre uğraştı.

Kaymakam: 5 yıl sonra sen de değişirsin başkan Karamürsel Haber

Yeni yıla girilen ilk dakikalarda Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel Cumhuriyet Başsavcısı Zafer Birinci ve İlçe Emniyet Müdürü Coşar Özler, polis merkezini ziyaret ederek tüm emniyet mensuplarının yeni yılını kutladı. Polislerle sohbet eden konuklar arasında yaşanan bir diyalog ise ortamın buz kesmesine neden oldu. Kaymakam Narinoğlu’nun, polislere, “Karamürsel’de pek çok kaymakam, savcı, emniyet müdürü değişti, çoğu ile çalışma fırsatı buldunuz” demesi üzerine lafa giren Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, “Efendim bir tek ben değişmedim, 3 dönemdir buradayım” dedi. Narinoğlu’nun hiç beklemeden verdiği anlık yanıt ise şok etkisi yarattı. Narinoğlu, “Başkan o zaman sen de 5 yıl sonra değişirsin” dedi. Ortama bir sessizlik hakim olunca gafının farkına varan Narinoğlu, sözlerini toparlayarak, “Yok Başkan, daha yüksek yerlerde seni görmek isteriz, o anlamda dedim” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme