Karamürsel Emniyeti Uyuşturuculara Göz Açtırtmıyor

Karamürsel Emniyeti Uyuşturuculara Göz Açtırtmıyor Karamürsel İlçe Emniyet Asayiş Şube Ekipleri Uyuşturuculara göz açtırtmıyor. Dün gece Karamürsel-Yalova Minibüs durağında bekleyen bir aracın içindeki şahıslarda yapılan aramada 1,5 gram uyuşturucu madde olan bonzai ele geçirildi. Karamürsel Emniyet Teşkilatı Asayiş Şube Ekipleri Karamürsel-Yalova durağında bekleyen bir araçtan şüphelenmesi üzerine araçta ve içinde bulunan A.Ç.(28), F.A.(18) ve Y.I.(28) üzerlerinde yapılan 1,5 gram uyuşturucu madde olan bonzai ele geçirildi. Şahıslar, alınan ifadelerin ardından serbest bırakıldılar.

Karamürsel Emniyeti Uyuşturuculara Göz Açtırtmıyor Karamürsel Haber

Karamürsel Emniyeti Uyuşturuculara Göz Açtırtmıyor

Karamürsel İlçe Emniyet Asayiş Şube Ekipleri Uyuşturuculara göz açtırtmıyor. Dün gece Karamürsel-Yalova Minibüs durağında bekleyen bir aracın içindeki şahıslarda yapılan aramada 1,5 gram uyuşturucu madde olan bonzai ele geçirildi.

Karamürsel Emniyet Teşkilatı Asayiş Şube Ekipleri Karamürsel-Yalova durağında bekleyen bir araçtan şüphelenmesi üzerine araçta ve içinde bulunan A.Ç.(28), F.A.(18) ve Y.I.(28) üzerlerinde yapılan 1,5 gram uyuşturucu madde olan bonzai ele geçirildi.

Şahıslar, alınan ifadelerin ardından serbest bırakıldılar.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme