Karamürsel Emniyeti Uyuşturuculara Göz Açtırtmıyor

Karamürsel Emniyeti Uyuşturuculara Göz Açtırtmıyor Karamürsel İlçe Emniyet Asayiş Şube Ekipleri Uyuşturuculara göz açtırtmıyor. Dün gece Karamürsel-Yalova Minibüs durağında bekleyen bir aracın içindeki şahıslarda yapılan aramada 1,5 gram uyuşturucu madde olan bonzai ele geçirildi. Karamürsel Emniyet Teşkilatı Asayiş Şube Ekipleri Karamürsel-Yalova durağında bekleyen bir araçtan şüphelenmesi üzerine araçta ve içinde bulunan A.Ç.(28), F.A.(18) ve Y.I.(28) üzerlerinde yapılan 1,5 gram uyuşturucu madde olan bonzai ele geçirildi. Şahıslar, alınan ifadelerin ardından serbest bırakıldılar.

Karamürsel Emniyeti Uyuşturuculara Göz Açtırtmıyor Karamürsel Haber

Karamürsel Emniyeti Uyuşturuculara Göz Açtırtmıyor

Karamürsel İlçe Emniyet Asayiş Şube Ekipleri Uyuşturuculara göz açtırtmıyor. Dün gece Karamürsel-Yalova Minibüs durağında bekleyen bir aracın içindeki şahıslarda yapılan aramada 1,5 gram uyuşturucu madde olan bonzai ele geçirildi.

Karamürsel Emniyet Teşkilatı Asayiş Şube Ekipleri Karamürsel-Yalova durağında bekleyen bir araçtan şüphelenmesi üzerine araçta ve içinde bulunan A.Ç.(28), F.A.(18) ve Y.I.(28) üzerlerinde yapılan 1,5 gram uyuşturucu madde olan bonzai ele geçirildi.

Şahıslar, alınan ifadelerin ardından serbest bırakıldılar.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet