5 Aracın Karıştığı Kazada 3 Kişi Yaralandı

5 Aracın Karıştığı Kazada 3 Kişi Yaralandı Kocaeli’nin Karamürsel İlçesinde 2 Tır ile 3 otomobilin karıştığı trafik kazasında 3 kişi yaralandı. Kaza, Önceki gece saat 03.00 sıralarında D-130 karayolu 4 Temmuz Mahallesi Kuran Kursu önünde meydana geldi. Yalova istikametine gitmekte olan A. K. (46) yönetimindeki 16 VT 401 plakalı Tır’ın yoldan çıkarak orta refüjü aşarak karşı şeride geçti. O sırada İzmit İstikametine gitmek olan 31 RAM 20 plakalı O. U. (38) yönetiminde Tır’la çarpışması ile D-130 Karayolu Karamürsel-İzmit istikametine yol kapandı. Kazanın hemen ardından İzmit istikametine gitmekte olan 41 UE 902 plakalı Y. E. U. (24) yönetimindeki otomobil yolun kapalı olması nedeniyle ‘U’ döşü yaparak ters yönden giderken aynı yönden gelen 06 AZ 6152 plakalı A. D. (38) yönetimindeki otomobil ile çarpıştı otomobil daha sonra 41 HD 647 plakalı Ü. K. (36) yönetimindeki otomobile arkadan çarptı. Kazada ters yönden giden otomobilde bulunan H. U. (38) ile Y. U. (15) ve diğer otomobilde bulunan S. Ş. (34) yaralanarak Karamürsel Devlet Hastanesine kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi. Kaza sonrası yaklaşık bir saat trafiğe kapatılan yol, yan yoldan trafiğe açılırken yapılan temizlik çalışmalarının ardından tekrar açıldı. Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

5 Aracın Karıştığı Kazada 3 Kişi Yaralandı Karamürsel Haber

5 Aracın Karıştığı Kazada 3 Kişi Yaralandı

 

Kocaeli’nin Karamürsel İlçesinde 2 Tır ile 3 otomobilin karıştığı trafik kazasında 3 kişi yaralandı.

 

Kaza, Önceki gece saat 03.00 sıralarında D-130 karayolu 4 Temmuz Mahallesi Kuran Kursu önünde meydana geldi. Yalova istikametine gitmekte olan A. K. (46) yönetimindeki 16 VT 401 plakalı Tır’ın yoldan çıkarak orta refüjü aşarak karşı şeride geçti. O sırada İzmit İstikametine gitmek olan 31 RAM 20 plakalı O. U. (38) yönetiminde Tır’la çarpışması ile D-130 Karayolu Karamürsel-İzmit istikametine yol kapandı.

 

Kazanın hemen ardından İzmit istikametine gitmekte olan 41 UE 902 plakalı Y. E. U. (24) yönetimindeki otomobil yolun kapalı olması nedeniyle ‘U’ döşü yaparak ters yönden giderken aynı yönden gelen 06 AZ 6152 plakalı A. D. (38) yönetimindeki otomobil ile çarpıştı otomobil daha sonra 41 HD 647 plakalı Ü. K. (36) yönetimindeki otomobile arkadan çarptı.

 

Kazada ters yönden giden otomobilde bulunan H. U. (38) ile Y. U. (15) ve diğer otomobilde bulunan S. Ş. (34) yaralanarak Karamürsel Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Tedaviye alınan yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

Kaza sonrası yaklaşık bir saat trafiğe kapatılan yol, yan yoldan trafiğe açılırken yapılan temizlik çalışmalarının ardından tekrar açıldı. Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme