SERDAL ASLAN BABA OLDU

Karamürsel'in tanınmış simalarından SAKLI Dış Tic ve Danışmanlık Ltd Şti. Ortaklarından Serdal ve Esra Aslan çiftinin bugün izmit özel Akademi Hastanesinde dünyalar tatlısı bir erkek çocukları dünyaya gözlerini açtı. KARAMÜRSEL. tv Gazetesi ve Buber Group Ailesi olarak Aslan Ailesi'ni tebrik eder; yaşama Merhaba diyen Ahmet Han bebeğe sağlıklı, mutlu ve uzun ömürlü bir hayat dileriz.

SERDAL  ASLAN  BABA  OLDU Karamürsel Haber

Karamürsel'in tanınmış simalarından  SAKLI Dış Tic ve Danışmanlık Ltd Şti. Ortaklarından Serdal  ve  Esra Aslan çiftinin  bugün izmit özel Akademi Hastanesinde dünyalar tatlısı bir erkek çocukları dünyaya gözlerini açtı. KARAMÜRSEL. tv  Gazetesi ve Buber Group Ailesi olarak Aslan Ailesi'ni tebrik eder; yaşama Merhaba diyen Ahmet Han  bebeğe sağlıklı, mutlu ve uzun ömürlü bir hayat dileriz. 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme