YALOVA VE İZMİT'TE TERÖRE LANET YÜRÜYÜŞÜ

Derinceli Jandarma Er Emre Kaan Arlı ile birlikte 8 askerimiz şehit olmuştu. Yaşanan terör olayları sonrası Yalova ve İzmitliler sokağa çıkarak tepkilerini dile getirecek. Sosyal medya üzerinden çağrı yapan bir Türkiye çapında büyük bir protesto eylemi yapacak. Yalovada Cumartesi günü Saat:15:00 da Yalova Cumhuriyet meydanı ve İzmit’te Pazar günü saat 18:00’de Merkez Bankası önünden başlayacak. Protesto eylemine katılımın yoğun olması bekleniyor.

YALOVA  VE  İZMİT'TE  TERÖRE  LANET  YÜRÜYÜŞÜ Karamürsel Haber

Derinceli Jandarma Er Emre Kaan Arlı ile birlikte 8 askerimiz şehit olması ülkemizde bardağı taşıran son damla olmuştu. Yaşanan terör olayları sonrasında gerek Türkiye genelinde olduğu gibi Yalova ve  İzmit'tede sokağa çıkarak tepkilerini dile getirmişti. Sosyal medya üzerinden çağrı yapan bir gurup vatan sever bir araya gelmek için  Yalovada Cumartesi günü Saat:15:00 da Yalova Cumhuriyet meydanı ve  İzmit’te Pazar günü saat 18:00’de Merkez Bankası önünden başlayacak. Protesto eylemine katılımın yoğun olması bekleniyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme